MyStory | הסיפור של גוצ'י

פורסם ב- February 17, 2021
בארק אוכל טבעי לכלבים

כיצד תזונה טבעית לכלבים נכנסה לחיינו ושינתה את הכל.

שמי שאנל ואני אמא של גוצ'י, כלב מסוג מלטז. כבר מגיל צעיר גוצ'י היה בררן ו"מפונק" לגבי האוכל שלו, כך לפחות בהתחלה חשבתי. במשך תקופה ארוכה היינו במירוץ בלתי פוסק בניסיון למצוא לו אוכל שהוא יסכים לאכול אבל שהוא גם יהיה בריא עבורו. חווינו מסע ארוך ומייגע, מקנייה והחלפה של לא מעט סוגי מזון מעובד ומתכונים ועד לחוסר אנרגיה, עייפות וירידה במשקל.

אז אם ההקדמה הזו נשמעת לכם מעט מוכרת או שסתם תהיתם לעצמכם עד כמה המזון שאתם מגישים לכלב שלכם הוא באמת הבחירה הטובה ביותר עבורו, אתם מוזמנים לקרוא.

אוכל טבעי לכלבים עשה את כל ההבדל שאנל וגוצ'י

גוצ'י המתוק הצטרף אלינו למשפחה

מהרגע שגוצ'י הגיע אלי מצאתי את עצמי קופצת מחנות לחנות כדי למצוא לו אוכל שהוא יסכים לאכול.
בעצת הוטרינרית שלו, ניסיתי לא מעט חברות, מותגים ומתכונים, אבל שום דבר לא עבד. התוצאה היתה זהה בכל המקרים. אפילו מזון רפואי ניסינו בשלב מסויים, שגם הוא לא הועיל.
נראה היה שאין לו כלל תיאבון. זה הגיע למצב שבבוקר הייתי שמה לו אוכל בקערה ובערב היא עדיין הייתה נשארת מלאה. ועד כמה שהסיפור של גוצ'י נשמע כמו פינוק מוחלט, ברגע שהמצב החמיר והוא התחיל לרדת במשקל שיניתי את הגישה שלי לחלוטין.
הבנתי שחייבת להיות סיבה מוצדקת לכךשהוא מעדיף לא לאכול בכלל ולהרעיב את עצמומאשר לאכול את המזון המעובד והיבש שאני מגישה לו.

בארק אוכל טבעי לכלבים

התחלתי לחפש פתרונות בעצמי

בשלב הראשון פשוט הייתי מכינה לו אוכל טבעי בסיסי כמו עוף ואורז, העיקר שיאכל משהו. לראות אותו סוף סוף ניגש לאוכל שלו בהתלהבות גדולה שמח אותי כל כך, אבל זה עדיין לא פתר את הבעיה.
הרי זה לא באמת התאפשר לי לבשל לו לעל בסיס קבוע, מה גם, שלא ידעתי מה המתכונים הרצויים.

אז ניגשתי לאינטרנט והתחלתי לחפש אילו מאכלים מותרים ואסורים לכלבים, רגישויות למזונות מסוימים וכדומה.
חיפוש מהיר באינטרנט חשף אותי לאורח חיים שונה מכל מה שהכרתי עד אותו היום הנקרא 'תזונה טבעית לכלבים'.
תזונה המבוססת על רכיבים טבעיים בלבד כמו בשר, ירקות, דגים, ביצים וכו'. המחשבה שגוצ'י סוף סוף יקבל אוכל אמיתי ריגשה אותי כל כך. מאחר ומעולם לא שמעתי על תזונה טבעית לפני כן, התחלתי לחפש ולקרוא בכל מיני אתרים וכתבות כל מידע שיכולתי למצוא בנושא.

תקופת הסתגלות לתפריט החדש

לאחר כל המידע שאספתי בניתי לו תפריט ראשוני והתחלנו תקופת הסתגלות לתזונה החדשה.
המהפך בתאבון ובאנרגיה של גוצ'י היה מדהים.
לא רק שהוא חזר לאכול את האוכל שלו בהתלהבות ואפילו עלה מעט במשקל, הוא גם סוף סוף הפסיק להציק לי כשאני אוכלת, הפרווה שלו הפכה לנעימה ומבריקה יותר וריח הפה שלו השתפר פלאים.
ואכן הייתי מרוצה בהתחלה אבל לאחר כמה שבועות פתאום הבנתי איזה אתגר גדול לקחתי על עצמי. כי עכשיו לא רק שאני זו שצריכה להרכיב לגוצ'י את התפריט ולהיות בבקרה שהוא מקבל את כל הויטימינים והמינרלים שהוא צריך, אני גם צריכה להיות זו שקונה את המצרכים כל שבוע, מבשלת, מקפיאה, מפשירה ומגישה לו.
בקיצור, הסתבר שלבשל אוכל טבעי לכלבים בבית, זו התעסקות לא פשוטה ואחריות מאוד מאוד גדולה.
מכיוון שידעתי שלעולם לא אוכל לחזור לתת לו מזון יבש ומעובד ניסיתי לחשוב על פתרון אחר. פתרון יותר ריאלי שיהיה רלוונטי לטווח הרחוק, כך שהוא יקבל גם אוכל אמיתי ובריא אבל שזה גם ידרוש ממני מינימום של מאמץ והתעסקות.

הפתרון המושלם

ואז הגעתי ל-bark.co.il
קודם כל, נתחיל בזה שכל הארוחות שלהם מכילות 100% רכיבים טבעיים: בשר אמיתי, עצמות, איברים פנימיים, ותערובת נפלאה של ירקות ופירות. בדיוק כמו שאני הייתי מכינה לגוצ'י בבית רק שעכשיו כל ההכנות, הבישולים והבלאגן לא אצלי בבית.
שנית, השירות האישי והזמינות.
בכל שלב, אם זה לפני הקנייה, במהלכה או לאחריה יש מישהו שדואג לכם בצד השני, נציג שזמין ונגיש לכל שאלה ובעיה.

כוחו של הרגל

לאחר התקופה המטלטלת שעברנו, אני אגיד שקודם כל המפונקים האמיתיים אלו הם אנחנו ולא הם.
המציאות בה כלבים עדיין אוכלים מזון יבש, מעובד ומתועש, נובעת מכוחו של הרגל ותו לא.
מעבר להאכלה טבעית לכלבים שלכם, אמנם דורשת מאמץ והשקעה, אבל זה כל כך שווה את זה אחרי שרואים את התוצאות.
אז בין אם אתם יכולים לבשל בעצמכם ובין אם תעזרו בארוחות המוכנות של בארק, דעו לכם שהדרך למעבר לתזונה טבעית לכלב שלכם היא פשוטה וקצרה.

UP!